Széchenyi Pályázat 2020 Lépj kapcsolatba velünk!
Széchenyi Pályázat 2020
Karrier

Ács, tetőfedő munkatárs

A B-WEST-BAU Építőipari kft 2010 óta stabil vállalkozásként működik. A társaság fő tevékenységi köre ács-tetőszerkezet építés valamint az építőipar minden szegmensére kiterjedő teljes körű generál kivitelezés.

Megnövekedett munkáink kivitelezéséhez keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

  • Ács, tetőfedő szakember

Feladatok: tetőszerkezetek építése és fedése, régi tetők felújítása, szerszámok és munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- meghirdetett pozíciónak megfelelő szakmai végzettség

- szakmai tapasztalat ács-tetőfedő szakmában

- B-kategóriás jogosítvány

- csapatban való munkavégzés

- jó fizikai állóképesség

Menj biztosra, jelentkezz hozzánk munkatársként és tervezz hosszú távra velünk. Kollégánkként lehetőséged van előre tervezni, és sosem kell azon aggódnod, hogy vajon akad-e munka a következő hetekre.

Amit nyújtunk:

- Főállású munkaviszony

- Cafetéria

- Fix havi alapbér, illetve teljesítménytől függő jutalékrendszer

- Munkába járás támogatása

- Csapatépítés

- Hosszútávú munkalehetőség, biztos munkahely

Megbízható, munkájára és környezetére igényes, szakemberek jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megyei kivitelezési helyszínek, munkakezdés reggel a Rábatamási telephelyünkön

Ha szeretnél hozzád közel eső, előre tervezhető projekteken dolgozni, csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni a karrier oldalunkon, vagy a +3630/622-4054-es telefonszámon lehet.

További kérdésed van?

Vedd fel a kapcsolatot velünk