Széchenyi Pályázat 2020 Lépj kapcsolatba velünk!
Széchenyi Pályázat 2020
Karrier

Építésvezető

A B-WEST-BAU Építőipari kft 2010 óta stabil vállalkozásként működik. A társaság fő tevékenységi köre ács-tetőszerkezet építés valamint az építőipar minden szegmensére kiterjedő teljes körű generál kivitelezés.

Menj biztosra, jelentkezz hozzánk munkatársként és tervezz hosszú távra velünk. Kollégánkként lehetőséged van előre tervezni, és sosem kell azon aggódnod, hogy vajon akad-e munka a következő hetekre.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Kivitelezés teljes körű helyszíni menedzselése
  • Alvállalkozók helyszíni koordinálása
  • Határidő betartása, költségkeret betartása
  • Kivitelezési minőség folyamatos ellenőrzése, betartatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, műszaki ellenőrökkel
  • Kivitelezési ütemterv összeállítása, betartatása, folyamatos frissítése
  • Anyagszükségletek számítása megrendeléshez, ajánlatkéréshez
  • Esetleges pótmunkák költségvetések kidolgozása
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú építőipari végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó készség
  • Alaposság, minőségi kivitelezésre törekvés, rugalmasság
  • Munkatapasztalat a magasépítésben, generálkivitelezésben
  • MS Office magas szintű alkalmazása
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk kollégáink számára, - az alapjövedelmen felül cafetériával, illetve prémium lehetőséggel ismerjük el munkádat
  • Családias, jó hangulatú csapattal várunk, - melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, év végi karácsonyi bulival
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú tervek,- folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveink között
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk számodra, - munkavédelmi felszerelés, laptop, céges telefon, a projektek látogatásához céges autó

Munkavégzés helye: Rábatamási, Győr-Moson-Sopron Megyei kivitelezési helyszínek

Jelentkezni a karrier oldalunkon, vagy a hr@bwestbau.hu e-mail címen lehet.
További kérdésed van?

Vedd fel a kapcsolatot velünk